کارگاه های نیو / Niv Workshop

ماجراهای محیطبان نیواح: نیواح و شاهزاده ونچال

تومان۹.۰۰۰

ماجراهای محیطبان نیواح:

نیواح و شاهزاده ونچال

جلد اول

سری کتابهای کودک «ماجراهای محیطبان نیواح» نسل جدیدی از کتابهای مجازی و تعاملی را به حضور شما و فرزندانتان تقدیم میکند.

 

⚙ این کتاب در مرحله تولید قرار دارد و شما میتوانید آنرا ارزانتر پیش خرید نمایید.

 

«نیواح و شاهزاده ونچال» که اولین کتاب از سری پنج جلدی ماجراهای محیطبان نیواح محسوب میشود کودک دلبند شما را در فضای جادویی یک کتاب زنده و پویا قرار میدهد. معرفی حرفه محیطبانی، پرداختن به یک ماجرای مهیج با نیواح و تعامل با بازیهایی که با همکاری کادر روانشناسان کودک استودیو نیو برای پرورش فکری کودک شما طراحی شده به جرأت یک تجربه کم نظیر را در دسترس شما قرار میدهد. این کتاب در مرحله طراحی و تولید و پیش فروش قرار دارد و تا تابستان 1401 (انشاءالله) منتشر خواهد شد. شما میتوانید این کتاب را هم اکنون با تخفیف ویژه پیش خرید نمایید. لینک دانلود کتاب در تاریخ مذکور برای شما ارسال و شامل دو نسخه کتاب یکی برای گوشی ها و تبلتهای اندروید و یک نسخه برای سیستم عامل ویندوز میشود.

نکات قابل توجه:

  • همچون گذشته پیش خرید هر کتاب مساویست با ثبت و ماندگاری نام شما در آن کتاب بعنوان حامی.
اطلاعات بیشتر

کامیک ماجراهای فاویان فنری (جلد سوم)

تومان۷.۵۰۰

ماجراهای فاویان فنری

# فصل اول: منطقه قصه های پریان

این داستان : فاویان فنری و ساحره خانه شکلاتی

 

⚙ این کتاب در مرحله تولید قرار دارد و شما میتوانید آنرا ارزانتر پیش خرید نمایید.

 

این کتاب کوچک به سومین ماجرای کامیکی فاویان فنری می پردازد که در آن فاویان در سفر خود به سوی دژ 1001 دفترچه راهنما برای اسباب بازیها، وارد منطقه ای میشود که تمام اسباب بازیها و عروسکهای درون آن بر اساس داستانهای جن و پری ساخته شده اند. فاویان در طول سفرش به جنگلی انبوه پا میگذارد در حالی که شکمش از گرسنگی حسابی غار و قور میکند. صفی از خرده های نان روی زمین توجه او را جلب میکند. به دنبال خرده نان ها، شکم گرسنه اش او را به خانه ای تمام شکلاتی در قلب جنگل میرساند …

فاویان فنری دومین قهرمان بازی و کمیک استودیو نیو بعد از کوهنورد است که در سال 1393 پدید آمد و موفق شد در جشنواره بازیسازان مستقل ایران، برنده لوح افتخار بهترین کاراکتر و جایزه شایسته تقدیر از این جشنواره شود.

اطلاعات بیشتر

آخرین خبرها / Latest News