سوالات متداول

لطفا این بخش را پیش از ارسال سوالات خود بخوانید:

برای ارسال بصورت پیک در داخل تهران با توجه به موقعیت متفاوت هر مشتری بر روی نقشه قیمت متفاوتی توسط پیک در هنگام تحویل سفارش بسته به مسافت از مشتری دریافت میشود. برای ارسال پست سفارشی به شهرستانها مبلغ ثابت چهل هزار تومان در حال حاضر دریافت میشود.

ما از درگاه ایمن زرین پال استفاده میکنیم. تقریبا بانکی نیست که به این درگاه امن متصل نباشد. خرید خود را با طیب خاطر انجام دهید.

تمام سفارشات در تهران در چهارشنبه هر هفته برای مشتریان آماده و با پیک موتوری ارسال میشود. سفارشات شهرستان با پست سفارشی انجام میشود و با توجه به موقعیت شما سفارشات در سریعترین زمان ممکن انشاءالله به دستتان میرسد.

بله. برای تمام خریدها یک  ایمیل حاوی فاکتور خرید به ایمیل معتبر شما که با آن وارد سایت شده اید ارسال میشود. حتما صندوق اسپم خود را نیز چک کنید تا از دریافت فاکتور اطمینان خاطر حاصل کنید.

بسته به هر محصولی که شما خرید می کنید متفاوت می باشد و برای بلیط وبینارهای آموزشی با کسر خسارت مابقی مبلغ به شما عودت داده می شود، در این خصوص هنگام خرید ابتدا روند استرداد وجه بلیط را مطالعه نمایید. چنانچه شما خرید خود را اشتباه انجام داده باشید کالای خریداری شده پس گرفته نمی شود و مبلغی عودت نمیشود. چنانچه محصولی نرم افزاری مثل کتاب یا بازی دریافت کرده باشید چنانچه امتیاز غالب سایر خریداران به همان کالا پایین تر از سه باشد، یعنی ما از نارضایتی اکثریت مطلع باشیم، جهت کسب رضایت مشتری وجه پرداختی به حساب بانکی مشتریان بعد از هماهنگی واریز می گردد و در واقع شما Refund دریافت می کنید.

پس از خرید محصولات نیو در همه ایام هفته می توانید با شماره

021-66482148 برای پیشنهادات و انتقادات، دریافت پشتیبانی، خدمات و مشاوره با ما در تماس باشید.

برای مطالعه متن کامل قوانین و مقرارت مربوط به حفظ حریم خصوصی کاربران کلیک نمایید!

به امید خدا. ما کلی برنامه برای محیطبان نیواح داریم که انشاءالله در اولین فرصت شما را از آنها مطلع خواهیم کرد، در بین این محصولات بازی و انیمیشن هم وجود دارند.

ما تمام سعی خود را برای برآوردن انتظارات شما انشاءالله به کار خواهیم بست. برای دریافت خبرهای مرتبط در مورد کوهنورد و سایر کاراکترها حتما در خبرنامه ما ثبت نام کنید.

محتوای پیام خود را در اینجا برای ما ارسال نمایید: